Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Charita nabízí seniorům a hendikepovaným zajištění nákupů

Charita nabízí seniorům a hendikepovaným zajištění nákupů

Charita Frenštát p. R. nabízí seniorům nad 65 let a občanům se zdravotním postižením pomoc se zajištěním nákupů základních potravin, hygienických potřeb nebo léků. Nabídka je určena těm, kdo se ocitli v situaci, kdy si sami nejsou schopni nákupy zajistit a ani nemají nikoho, kdo by se o ně postaral. Nabídka je určena osobám, které netrpí onemocněním COVID–19 a nejsou v karanténě. V takovém případě zajišťuje nákupy pro své občany obecní úřad.

Zajištění nákupů přes Charitu Frenštát p.R. je bezplatné, ti, kdo službu využijí, uhradí pouze výši nákupu. Nákup bude prováděn vždy pouze v jednom obchodě, a to na základě našeho zvážení.

 

Kontakty:

Informace ohledně zajištění nákupů, možnosti předání a způsobu zaplacení nákupů přes Charitu Frenštát p. R. Vám poskytneme na tel. čísle 731 141 801, a to vždy v pracovní dny od 7:00 do 14:30 hodin. 

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt