Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Chodník podél sil. II 483, Čeladná – II. Etapa

Chodník podél sil. II 483, Čeladná – II. Etapa

V roce 2017 získala obec Čeladná investiční dotaci z Moravskoslezského kraje v maximální výši 79,95% vlastního podílu příjemce na celkových uznatelných nákladech na realizaci projektu „Chodník podél sil. II/483, Čeladná – II. Etapa“ s registračním číslem CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000888, realizovaného v rámci Integrovaného regionálního operačního programu. Maximální výše částky této dotace činí 1.373.000,-- Kč. Spolufinancování vlastního podílu příjemce bylo podpořeno v rámci vyhlášeného dotačního programu „Program podpory financování akcí s podporou EU pro obce do 3 tis. obyvatel“.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt