Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Fotogalerie z otevření Památníku Josefa Kaluse

Fotogalerie z otevření Památníku Josefa Kaluse

Sobota 27. června se zapíše zlatým písmem do čeladenských dějin. Po dvouleté rekonstrukci se otevřel Památník Josefa Kaluse. Objekt, ve kterém byla téměř sto let škola, v níž svého času řediteloval a také bydlel sám Josef Kalus, obec precizně zrekonstruovala na unikátní muzeum vzdělávání a života našich předků. Účastníci dne otevřených dveří nešetřili chválou - zaujala je historická třída, světnička pana řídícího, moderní kinosál s pamětními deskami, expozice frýdeckomísteckého muzea i vůbec poprvé zpřístupněné a nádherně opravené sklepní prostory.

Foto: Josef Konečný a redakce Čeladenského zpravodaje

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt