Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Knihovna pořádá soutěže pro děti, zapojit se můžou i rodiče

Knihovna pořádá soutěže pro děti, zapojit se můžou i rodiče

Život se i v naší knihovně díky covidu zpomalil. Výpůjčky se odehrávají prostřednictvím tzv. výdejního okénka, umlklo štěbetání v dětském oddělení, osiřely počítače, nekonají se tradiční akce nejen pro čtenářskou veřejnost. To ale neznamená, že se zastavila sama knihovnická práce. Stále probíhá nákup nových knih a doplňování knihobudky u nádraží. Čtenáři se také naučili využívat výhod elektronického katalogu, který má čeladenská knihovna na svých webových stránkách.

 

Od dubna mohou na webu rodiče s dětmi najít i zajímavé zábavné soutěže, které na webu www.knihovnaceladna.cz představujeme. Všechny odpovědi zasílejte na e-mail: ic@celadna.cz.Těšíme se na vaše odpovědi i další reakce (potěší nás také zaslaná fotografie z některého místa, které jste při vašem pátrání navštívili. Na každého čeká malá odměna.

 

Pověst o čeladenském portáši
Hra pro malé i velké milovníky pátrání má název Pověst o čeladenském portáši. Na stránkách knihovny najdete přesný návod a pravidla. Jednotlivé listy ke hře si můžete vyzvednout ve výdejním okénku knihovny nebo si je sami stáhnout a vytisknout.

 

Hádanky a rébusy pro děti
Další novinkou jsou nejrůznější Hádanky a rébusy pro děti, například o postavách či názvech pohádek. Každé pondělí v dubnu
zveřejníme na našich stránkách nové úkoly, odpovědi posílejte do neděle v daném týdnu.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky