Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Na Golfu se chystá III. Jarní dětský bál

Na Golfu se chystá III. Jarní dětský bál

Blíží se ten pravý čas připravit opět zábavu pro celou vaši rodinu. Přijďte proto na již III. Jarní dětský bál v neděli 19. března od 14:00 do 18:00 hodin prožít se svými dětmi odpoledne plné zábavy, her, soutěží, tance a na závěr také napínavé dětské tomboly.

Vše se uskuteční v prostorách Restaurace GOLF v Prosper Golf Resortu v Čeladné za přítomnosti moderátorů, malířů, trenérů a maskovaných pomocníků, kteří se budou snažit vytvořit pro vás tu nejlepší atmosféru. Letošní téma bálu je motiv KRÁLOVSTVÍ ZVÍŘAT, zvířecí čumáčky vám ráda na místě dokreslí naše pohádková malířka. Na dětský bál jsou srdečně zvány všechny děti z Čeladné i okolí!

Pro rezervaci míst, prosíme, hlaste svou účast nejpozději do pátku 17. března na recepci Golf Resortu na tel. čísle: 603 166 697 nebo na mailové adrese: golf@prosper-golf.cz.

Akci organizuje Golf Resort společně s obcí Čeladná. Těšíme se na vaši účast!

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt