Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Očkování v Čeladné

Očkování v Čeladné

Rádi bychom občany Čeladné informovali, že se pro naše pacienty intenzivně snažíme zajistit očkování proti nemoci COVID-19.

Bohužel v této chvíli se informace z krajů mění každým dnem a my nejsme schopni s určitostí říct, kdy vakcína dorazí a my tak budeme moci začít s očkováním.

Ve spolupráci s obcí Čeladná máme připravený logistický plán očkování, který jsme schopni ihned po obdržení vakcíny realizovat. Jakmile bude možno začít očkovat, neprodleně Vás budeme informovat telefonicky nebo vývěskou na vchodových dveřích obecního úřadu.

V naší ordinaci nabízíme antigenní testování a stanovení protilátek proti COVID-19 přístrojem iCHROMA.

MUDr. Lucie Navrátilová, Obvoďák z Čeladné s.r.o.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt