Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Revitalizace a snížení en. náročnosti Památníku J. Kaluse

Revitalizace a snížení en. náročnosti Památníku J. Kaluse

V roce 2016 získala obec Čeladná investiční dotaci z Moravskoslezského kraje v maximální výši 74,85% celkových skutečně vynaložených uznatelných nákladů na realizaci projektu „Revitalizace a snížení energetické náročnosti Památníku J. Kaluse“, v rámci vyhlášeného dotačního programu „Program na podporu přípravy projektové dokumentace 2016“. Projekt má být ukončen nejpozději k 30. 6. 2018 a předmětem podpory je úhrada způsobilých nákladů, spojených s přípravou této projektové dokumentace.

Vyhotovená projektová dokumentace v další fázi poslouží jako nedílná součást žádosti o dotaci v rámci OPŽP na podporu výrazného snížení energetické náročnosti Památníku Josefa Kaluse. V současné chvíli má projekt na předmětnou akci již vydané stavební povolení a čeká na vhodnou výzvu v rámci OPŽP, na základě které nechá zpracovat žádost o dotaci. Pokud nebude vhodný dotační titul, zrealizuje obec tuto akci z vlastních zdrojů. Stavební práce musí být zrealizovány nejpozději do 31. 12. 2020.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt