Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Rodinný hudební festival Ladná Čeladná už v pátek!

Rodinný hudební festival Ladná Čeladná už v pátek!

V pátek a sobotu se pod beskydským nebem již popáté odehraje v areálu Základní školy Čeladná jedinečný hudební festival Ladná Čeladná. Návštěvníci se mohou těšit na širokou škálu hudebních žánrů a bohatý doprovodný program. Největšími hvězdami letošního ročníku bude známá pražská kapela Tata Bojs a oblíbený písničkář a skladatel Jaroslav Uhlíř. Festival okoření českému publiku méně známí talentovaní interpreti, o kterých ještě do budoucna uslyšíme. Návštěvníci se mohou těšit např. na písničkáře a buskera Thoma Artwaye, zábavné pěvecké duo Vasilův Rubáš, stále populárnější písničkářku Veroniku Wildovou s kapelou Divoko, skupinu Dr. Zeppelin & live band, DJ Day D s electro swingovou hudbou či populární polské uskupení Hańba. Bohatý program čeká také na malé i větší děti. I letos bude Ladná Čeladná výborně vyladěná a zahraje do noty každému návštěvníkovi.

Podrobný program najdete v ČELADENSKÉM ZPRAVODAJI a na webu ladnaceladna.cz

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt