06.01.2014

SPORTOVNÍ HALA V ČELADNÉ SLOUŽÍ UŽ ČTVRTÝ ROK

 

Sportovní hala v Čeladné slouží už čtvrtý rok

Sportovní hala v Čeladné – jinak také projekt „Rekonstrukce, modernizace a adaptace ZŠ Čeladná – IV. etapa – přístavba tělocvičny“, který uspěl v Regionálním operačním programu NUTS II Moravskoslezsko 2007 – 2013 a získal dotaci z rozpočtu Regionální rady regionu soudržnosti Moravskoslezsko, slouží dětem, žákům, sportovcům i široké veřejnosti Čeladné a blízkého i vzdálenějšího okolí již čtvrtý rok.

 

Moderní kvalitní sportoviště včetně hygienického zázemí haly využívají pravidelně děti ze základní i obou mateřských škol, členové fotbalového klubu FBC Čeladná, hasiči Sboru dobrovolných hasičů Čeladná, členové Florbalu i Futsalu Čeladná a také zájemci o badminton. Sportovní hala příležitostně hostí turnaje ve fotbalu, florbalu, futsalu, stolním tenise i v zápase ve volném stylu.

 

Zájemcům o individuální sportovní vyžití sportovní hala nabízí cvičení ve Fitness centru po šest dní v týdnu kromě neděle, každou středu cvičení Body styling, Jógu v denním životě mohou zájemci navštívit vždy v úterý a každé pondělí, úterý a čtvrtek je možno provozovat oblíbený spinning (rezervace míst na tel. 604 626 935). V klubových prostorách haly funguje také Salon Gracie, který poskytuje nehtovou modeláž a kosmetiku na telefonickou objednávku na čísle 737 888 215. Bližší informace o době konání jednotlivých aktivit je možno získat u správce sportovní haly J.Murase na tel. čísle 733 472 603 nebo si je ověřit osobně na vývěsce u vchodu do haly.

I.CH.

 

Logo - programu
 
19.12.2012

Darovací smlouva - fyzická osoba

 
 
19.12.2012

Darovací smlouva - právnická osoba

 
 
27.09.2012

Nové otevření kadeřnictví