Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Oznámení a výzva: ořezy vegetace zasahující do komunikací

Oznámení a výzva: ořezy vegetace zasahující do komunikací

Ve IV. Q roku 2021 a I.-II. Q/2022 budou prováděny ořezy vegetace zasahující do průjezdných profilů místních a veřejných účelových komunikací v katastrálním území obce Čeladná. Důvodem je zajištění bezproblémového provozu na výše uvedených komunikacích v obci. Primárně se jedná o průjezd složek integrovaného záchranného systému, svoz odpadu, zajištění zimní údržby i nezbytné opravy těchto komunikací.  

Zároveň vyzýváme vlastníky pozemků, které sousedí s místními a veřejnými účelovými komunikacemi, na povinnost provádění těchto udržovacích prací (ust. § 15 odst. 1 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů).

Děkujeme, obec Čeladná

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky