Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> SOUTĚŽ: Pomůžete nám s webem? Hledáme fotografy!

SOUTĚŽ: Pomůžete nám s webem? Hledáme fotografy!

Obec Čeladná chystá kompletní obměnu svých internetových stránek, které sice ve srovnání s mnoha jinými obcemi stále snesou přísná měřítka, ale už si zasluhují rekonstrukci – grafickou i technickou, aby se daly dobře prohlížet například i na mobilech.

Ostatně odborníci doporučují, že správný web by se měl „překopat“ za tři až čtyři roky, ten současný už lidem slouží šest let.

Tým, který začal nový web připravovat, se rozhodl požádat o spolupráci občany nebo návštěvníky Čeladné. „Na aktuální web potřebujeme aktuální fotky z obce – pamětihodností, hezkých přírodních scenérií nebo jiných zajímavých míst, ale i dnešního  života. Spousta lidí fotí, kudy chodí, a díky vymoženostem nových mobilů to má i svou technickou kvalitu. Třeba najdeme pár lidí, kteří by si
fotky nechtěli nechat jen pro sebe, ale nabídnou společné věci,“ řekl starosta Pavol Lukša.

Podmínkou účasti v soutěži je poslat kvalitní fotky z obce dle vlastního výběru:

  • barevný jpeg
  • velikosti nejméně 3MB
  • poměr stran 2048x1536
  • do 15. 1. 2022
  • na e-mail zpravodaj.celadna@seznam.cz

 

Všechny autory obec odmění hezkým dárkem. Najzdařilejší fotografie budou využity k přípravě nového webu Čeladné.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky