Rehabilitační centrum se přestěhovalo z Beskyd do Čeladné - Obec Čeladná

Rehabilitační centrum se přestěhovalo z Beskyd do Čeladné

Titulek o stěhování je pravdivý, ale samozřejmě jen pokud jde o název rehabilitačního centra. Od 1. ledna 2023 zní náš oficiální název Rehabilitační centrum Čeladná, s. r. o. Z názvu jsme tedy vypustili Beskydy a hlásíme se k Čeladné, kde jsme koneckonců i katastrálně doma. Načasování této změny odpovídá spuštění našich nových webových stránek s adresou www.rcceladna.cz. Ty jsou na rozdíl od předchozího webu vytvořeny jako responzivní, můžete si je tedy pohodlně prohlížet z jakéhokoliv zařízení, ať je to počítač nebo mobil. Podle statistik se na náš web dívá z mobilu už přes 50 % návštěvníků, a tak už bylo nutné vytvořit přehlednější koncepci.


Pyšní jsme na množství nových fotografií, zejména je to poznat na stránce Procedury, která představuje všechny hlavní druhy používaných metod a postupů. Novinkou je také samostatná stránka s názvem Pro lékaře. Zde jsou uvedeny všechny nejčastěji vyhledávané informace, od nemocí, které u nás léčíme, až po způsob podávání žádosti o léčbu a příslušný formulář.


Budeme rádi, když si náš nový web prohlédnete a dáte nám vědět, jak se vám líbí. Můžete se přitom dole na stránce jednoduše zaregistrovat k odebírání novinek na svůj e-mail.


Ke změně názvu nás vedla především skutečnost, že se u nás léčí pacienti z celého Česka, a čím konkrétnější máme název, tím lépe naše centrum najdou. Opouštíme tím také známou zkratku BRC, zkrácený název budeme používat ve tvaru RC Čeladná. Zvažovali jsme změnu pečlivě a vzhledem ke všem faktorům. Věříme, že časem si všichni na nový název zvykneme. Název jsme sice změnili, ale péči o zdraví našich pacientů stále poskytujeme na tradičně vysoké úrovni.


Přejeme všem občanům Čeladné pevné zdraví a co nejlepší rok 2023.
V Rehabilitačním centru Čeladná jsme tu stále pro vás.