Pozvánka a program akce Grand Opening 2024 - Obec Čeladná

Pozvánka a program akce Grand Opening 2024

Popis akce:


Propojením dvou atraktivních golfových resortů v podhůří Beskyd vzniká největší golfová destinace v České republice.
55 HOLES GOLF DESTINATION vzniká propojením dvou výjimečných golfových resortů v atraktivním prostředí Beskyd - Prosper Golf Resortu Čeladná a Golf & Ski Resortu Ostravice. Stává se tímto největší golfovou destinací v České republice a nabízí golfovou hru, ubytování a využití dalších služeb destinace v nadstandardní kvalitě servisu a především za zvýhodněných podmínek. Hosté naší golfové destinace mají k dispozici tři 18 jamková mistrovská hřiště, která jsou obklopena malebnou přírodou Beskyd, 2 restaurace, 3 hotely, 2 konferenční haly pro pořádání společenských akcí a konferencí, wellness a 2 golfové akademie. V nich dochází od nové sezóny k zásadní změně. Golfové akademie nově povede španělský trenér světové úrovně Gonzalo Sánchez, který je držitelem akreditace PGA Golf Professional a je také autorizovaným instruktorem celosvětové golfové akademie Stack and Tilt. Filozofie našich akademií ale zůstává stejná, zaměřujeme se na děti, začínající hráče, amatéry i profesionály.


Program 18.4.2024:
• Tisková konference ve 12.00 hod v Golf Resortu Čeladná (přítomnost na místě od 11.30 hod.)
• 14.00 -18.00 hod – Chill Zone a doprovodný program pro veřejnost – Prosper Golf Resort Čeladná (Formule 3, automobiloví veteráni, autogramiáda pilota Formule 3 Vladimíra Netušila, expozice MS kraje, Destinace Severní Morava a Beskydy Valašsko)
• 18.30 – 01.00 hod. Galavečer a After Party – Prosper Golf Resort Čeladná


Program 19.4.2024
• Od 14.00 hod do 17.00 hod. doprovodný program pro veřejnost – Golf Resort Ostravice (Formule 3, autogramiáda pilota Formule 3 Vladimíra Netušila, expozice MS kraje, Destinace Severní Morava a Beskydy Valašsko)


Akce 19.4.2024 od 19.00 hod – Horský hotel Sepetná – beseda na téma holocaust – Paměť národa
• V rámci Turnaje národů proběhne beseda pod vedením historika Paměti národa a za účasti juniorských týmů Manchesteru United, Herty Berlín, 1.FC Koln, MTK Budapesť a Baníku Ostrava. Po besedě neformální setkání zástupců jednotlivých sekcí. Předpokládám účast zástupců MS kraje, Ostravice a médií.