Právní obrana zemědělských podniků a jejich sdružených vlastníků - Obec Čeladná

Právní obrana zemědělských podniků a jejich sdružených vlastníků

Dovoluji informovat o právní obraně zemědělských podniků a jejich sdružených vlastníků. V příloze PR materiál od AK FB advokáti, který jsme společně připravili pro politiky ČR.
Stejnou PR informaci tedy dostal, prezident, předseda vlády, poslanci, senátoři, hejtmani, budoucí ministr zemědělství a jeho administrativa.
Vím, že mezi Vámi je řada odpůrců našich zemědělských podniků sdružených vlastníků, ale zde jde o ústavnost a zákonnost ochrany osobního soukromého majetku, a jeho svobodného využívání. Tedy podívejte se na problém nerovných podmínek k vlastnictví bez ideologie a politické náklonnosti z tohoto úhlu pohledu.
Je to poslední hromadná informace pro Vás, protože žaloba je napsána a bude podpořena politiky v Senátu a PS ČR v potřebném množství, aby u ÚS ČR mohl proběhnout test ústavnosti.
PROHRÁT NEMUŽEME MY SI JDEME PRO ROZSUDEK, a podle toho si budeme muset soukromé zemědělské vlastnictví ochránit, ale o tom jsme Vás už informovali.
Děkujeme Vám za trpělivost, ale jste veřejná správa této země, Kterou takto jen informujeme. Někde odsudek, někde porozumění, někde podpora, ale tak to prostě je.


Za petiční výbor Ing. Jaroslav Lád z OSTAŠE