Sportovní den mládeže s TAJV v Čeladné - Obec Čeladná

Sportovní den mládeže s TAJV v Čeladné

Michaela Nečasová

Ve středu 8.11.2023 se uskutečnil 1. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Čeladné ve sportovní hale pro žáky ZŠ Čeladná a místní děti. Sportovní akce TAJV v Čeladné patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.
Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Zabijáci“, který byl tvořen z členů David Myslikovjan, Mia Veličková, Tomáš Kačmařík, Martin Literák, Dalibor Ščuka, Štěpán Nový a Nella Honová. Finalisté postupového turnaje v Čeladné získali vítězné medaile, upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Čeladné nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, obec Čeladnou a Moravskoslezský kraj.
Sportovní den mládeže s TAJV v Čeladné byl zrealizován za podpory obce Čeladná, Moravskoslezského kraje a partnerů soutěže.


Mgr. Jan Váňa
Organizátor soutěže
www.tajv.cz